the devil makes us sin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

machine gin.

2 posters

Go down

machine gin. Empty machine gin.

Писане by ▶uzi Съб Авг 17, 2013 7:28 pm


BULLETPROOF
▶Benjamin 'UZI' Rosso ▶has many names ▶26
years old ▶born in Russia ▶killer ▶loves poetry
▶sarcastic asshole ▶jensen ackles----------------
▶Роден в Русия на 3-ти декември 1990.
▶Издал е един единствен екземпляр на своя стихосбирка. Сега се намира на долния рафт на секцията в хола. Да, има три пръста прах върху себе си.
▶Псевдонима си получава преди седем години, когато избива тридесет и седем човека, включително екип на ФБР, стреляйки с картечен пистолет Узи по няколко варела, пълни с леснозапалими вещества(в частност - бензин).
▶Разбира, че е "безсмъртен", когато го прострелват в главата и оживява. Сърцето и мозъчната му дейност спират за четири минути, след което по чудо отново възстановяват нормалното си функциониране.
______________________________________________
- Защо ли не ти теглих куршума още тогава!? - тъмнокосото момиче наклони глава и скръсти ръце пред гърдите си и скръсти ръце пред гърдите си, гледайки го изпитателно.
Мъжът стана от леглото и бавно тръгна към нея.
- Защото съм твърде секси за ковчег!? - каза със същата тоналност и повтори движенията й. - Хайде, скъпа! И двамата знаем, че ме обичаш. - подсмихна се лукаво без да отделя погледа си от нейния.
След секунда вече наблюдаваше как момичето търчи из стаята, събирайки останалите му дрехи. Доближи се и ги захвърли в ръцете му.
- Хайде, де, не драматизирай толкова! - вметна небрежно и извъртя глава.
- Ти си празноглав кретен, Узи! Не поми.... - започна, но междувременно това мъжът я прекъсна.
- Само кретен. Или само празноглав. Знаеш, синоними са. - намигна й и се усмихна доволно.
Момичето изръмжа и за секунда сложи длани на главата си.
- Не мога да повярвам как съм те търпяла толкова дълго! Нещастник! - извика в лицето му.
- И все пак съм секси! - поредната усмивка цъфна на лицето му.
- Изчезни от дома ми! - тъмнокосата отново извика и удари с юмруци гърдите му.
Мъжът пусна дрехите, които не след дълго се сблъскаха с мекия килим, обви лицето на брюнетката с длани и я целуна нахално.
- Махни се от мен! Какво правиш!? - отблъсна го и направи няколко бързи крачки назад. - По дяволите! Използваш ме от година! Дори не знам истинското ти име! - заяви с висок и сериозен тон.
Бен я погледна и се приближи.
- Бенждамин Росо. На двадесет и шест. Роден в Русия. Наполовина британец - на половина грък. Лудо влюбен в мрачната ти особа. Нещо друго, което искаш да знаеш? - усмихна се на една страна.
Кретенът никога досега не бе признавал чувствата си. Беше луда глава и това е ясно на всички. Обичаше да се шляе, да върши глупости, да наранява останалите по безброй необикновени начини.
Лицето на момичето пребледня. Погледът й бе досущ на безпомощна антилопа, бягаща от огромен, силен лъв. Помълча няколко секунди преди да вдигне погледа си.
- Изчезни от живота ми! Незабавно! - процеди през зъби.
- Прощавай... - погледна я объркано. - Лиз, та аз току-що ти се обясних в любов. - повдигна ръка.
- Не ме интересуват думите ти, противно копеле! - извика веднага. - Неспособен си да чувстваш! А сега се махай!
Росо стисна юмрук, изскърца със зъби и се приведе, за да вземе дрехите си. Почувства се разочарова, ядосан, дори наранен. Но не каза нищо повече. Просто затръшна вратата след себе си и след секунда шумния двигател на Звяра, както той го наричаше, заработи.
▶uzi
▶uzi
criminal, magical, chemical reaction

 criminal, magical, chemical reaction

Брой мнения : 4
Money : 35
Join date : 17.08.2013

Върнете се в началото Go down

machine gin. Empty Re: machine gin.

Писане by Tianna Kendell. Съб Авг 17, 2013 7:39 pm

Добре дошъл!
Tianna Kendell.
Tianna Kendell.
Funny you're the broken one, but I'm the only one who needed saving.

Funny you're the broken one, but I'm the only one who needed saving.

Брой мнения : 204
Money : 1965
Join date : 22.07.2013

Върнете се в началото Go down

machine gin. Empty Re: machine gin.

Писане by ▶uzi Съб Авг 17, 2013 7:41 pm

благодаря, но... героят ми е наемник, не агент. хд
▶uzi
▶uzi
criminal, magical, chemical reaction

 criminal, magical, chemical reaction

Брой мнения : 4
Money : 35
Join date : 17.08.2013

Върнете се в началото Go down

machine gin. Empty Re: machine gin.

Писане by Tianna Kendell. Съб Авг 17, 2013 7:53 pm

Малко съм разсеяна днес, извинявай. Сега ще го оправя. (:
Tianna Kendell.
Tianna Kendell.
Funny you're the broken one, but I'm the only one who needed saving.

Funny you're the broken one, but I'm the only one who needed saving.

Брой мнения : 204
Money : 1965
Join date : 22.07.2013

Върнете се в началото Go down

machine gin. Empty Re: machine gin.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите