Масово РП?

Go down

Масово РП?

Писане by Tianna Kendell. on Сря Авг 21, 2013 10:53 am

Желаете ли да се организира някое масово РП? Ако да, на каква тема? Идеите можете да споделяте тук, в темата.

i still want to drown whenever you leave

Tianna Kendell.
Funny you're the broken one, but I'm the only one who needed saving.

Funny you're the broken one, but I'm the only one who needed saving.

Брой мнения : 204
Money : 1965

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Масово РП?

Писане by Barbara. on Сря Авг 21, 2013 10:06 pm

Знам,че съм нова,но ще е много хубаво да се направи масово рп.Имам 2 идеи ;д
1.Партито да е в къщата на някой богаташ.Всички момичета да са облечени в някакви костюмчета или направо по бельо,а момчета да са голи до кръста.Разбира се ще има музика,пиене,дрога.В стаите ще се правят какви ли не неща.Ще има убийства и още много неща..Това ми е едната идея,която е по-обикновена.
2.Може да е нещо като турнир.Няма значение в каква област.Подробностите вие ги уточнете. Smile

I’ve been a bad girl
Welcome to my world in case you missed it
I’m a big deal
But let’s just keep it real, I’m the hottest misfit

Barbara.
criminal, magical, chemical reaction

Брой мнения : 19
Money : 118

Писане by claire. on Съб Авг 24, 2013 2:45 pm

Съгласна съм за масово, но може би когато има малко повече активност, защото в момента дори едно обикновено рп да водиш се оказва мъка..
Относно идеите... Малко се препокрива в тази на Барбара, но някак ми омръзна навсякъде да се появяват разни партита тип "колежански", маскени балове и прочие, та предлагам нещо по-разчупено.
Гледам, че вече са се събрали няколко собственика на баровете, та ако някой от тях се съгласи, може събитието да е откриването на даденото заведение или пък може да е някаква годишна от създаването, която да се отпразнува с някакво афтър парти. При желание може и да се измисли някакъв дрес код, който примерно да отива на интериор. Идеята ми обаче е примерно към полунощ да има някаква авария или да е предварително намислено от мафията или някой конкурент и това тока да изгасне. И да видим що за случки ще се случат, що за интриги ще се зародят и кой как ще се справи с положението.

claire.

Брой мнения : 25
Money : 202

Писане by sophie bones on Съб Авг 24, 2013 3:24 pm

claire. написа:Съгласна съм за масово, но може би когато има малко повече активност, защото в момента дори едно обикновено рп да водиш се оказва мъка..
Относно идеите... Малко се препокрива в тази на Барбара, но някак ми омръзна навсякъде да се появяват разни партита тип "колежански", маскени балове и прочие, та предлагам нещо по-разчупено.

тотално съгласна!първо: активността на форума е все още недостатъчна; второ: идеите за масови рп-та стават все по-еднообразни
/то не бяха маскени балове, партита в къщата на някой тузар, бла-бла/; може да има някой, който да ръководи цялото това рп и да не се превърне в купчина безсмислени постове, да има ключови роли или просто да има някакъв замисъл в цялата работа, това е от мен;

SHADOWS SETTLE ON THE PLACE THAT YOU LEFT OUR MINDS ARE TROUBLED BY THE EMPTINESS DESTROY THE MIDDLE ITS A WASTE OF TIME FROM THE PERFECT START TO THE FINISH LINE --------- AND IF YOURE STILL BREATHING YOURE THE LUCKY ONES CAUSE MOST------------------------------------------------------
sophie bones
doing it for the fame

doing it for the fame

Брой мнения : 25
Money : 170

Писане by nastia yovkovich. on Вто Авг 27, 2013 2:13 am

Напълно съгласна съм.
Прекалено еднообразно стана всичко и дори да се проведе такова масово, според мен, в този форум няма да има интерес към такъв вид масови понеже забелязвам, че всички са ужасно талантливи писатели и едва ли ще им се занимава с някакви "купони".
Аз имам една идея, но тя става и малко като идея за форума, като цяло. Не е моя, всъщност нямам представа от къде е, дали съм я чувала от някъде, чела или...не знам. Все пак ще я споделя. Става въпрос за това да има няколко "боса", тоест тези които водят черния бизнес. Примерно един наркотрафикант, собственичка на публичен дом и подобни. Да са около пет човека и да има нещо подобно на съвет, не съм сигурна какво да се обсъжда на него.
И както горе беше предложено да има роли. За всички членове на съвета, за полицаите които да преклатят срещата, или пък за свидетелите, гардовете и подобни. Все още не съм я обмислила много добре.

BOTTLE OF PURE MILK.
No warning sign, no alibi
We faded faster than the speed of light
Took our chance, crashed and burned
nastia yovkovich.
[not so] normal

[not so] normal

Брой мнения : 47
Money : 384