the devil makes us sin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Никол Ривера

2 posters

Go down

Никол Ривера Empty Никол Ривера

Писане by Nicole. Пет Авг 16, 2013 3:42 am

Име:
Никол Ривера

Години:
25

Професия:
детектив

Външен вид:
Чернокоса красавица със черни очи. Това си е самата истина. Красива съм и съм чернокоса. Косата ми доста често е пусната. Обичам да я чувствам, а и не е една от най – късите, дори бих казала, че е доста дълга, но не подминава кръста. Почти винаги съм с някоя къса поличка и потниче без презрамки или дънки и потниче и винаги с яке върху него. Обичам да нося аксесоари. В повечето случаи герданче и гривничка, в рядки случаи някой пръстен, но има и такива. Много мразя да обличам рокли. Много рядко обличам, но просто не ми понасят. Понякога доста често ме вземат за някоя кучка, но всъщност не е точно така.

Характер:
Живота ми се дели на два периода: преди и след умирането на родителите ми.Казвам защото има връзка и с характера ми не само с историята.
Преди умирането на родителите ми:
С една дума дете за пример.Едно на милярд.Да кажем на милион,защото ще останат много малко децата за пример.Бях много възпитана на времето.С една дума момиче за пример.
След умирането на родителите ми:
Тотална промяна.Всичко,което съм правела преди своята любов към всичко започна да се променя,поради факта,че родителите ми умират.Не успях да го преживея и все още не мога.Всички ме подтикваха към промяната и реших да се променя,но вече нищо не е същото.Започнах да се държи с приятелите си така,както те се държат с мен.Вече тези закачки при гаджето ги нямаше.От 15те си години насам не съм имала такова,или поне не сериозна връзка.Спря да и пука за всичко и всички,дори за мен самата.Вече не ме интересува абсолютно нищо.Готова съм да приема смъртта си всеки път,когато има удобен момент.Чувствам се някак по затворена.Различна.Отдавна не съм това,което бях.Промених се напълно.Всичко в мен се чувства така.Дори животът ми се промени много.

История:
Както казах,по-горе,животът ми се дели на два периода.
Преди умирането на родителите ми;
Аз съм второто дете в семейството.Първото е брат ми,който е с една година по–голям от мен.Още като четири годишна съм започнала да се уча да свиря на цигулка и съм тренирала пеенето си.Всичко това в продължение на десет години.Когато ставам на осем ме изпращат в училище,в което да се уча на възпитание.От всичко това ми идва и цялото възпитание. Майка ми,която е била певица е имала детска формация,в която аз активно съм вземала участие.Общо взето така преминаваше живота ми в този период.
След умирането на родителите ми:
Майка ми и брат ми починаха при пожар аз самата научих за това месец след като се е случило.Тогава още в началото много плаках.Остана ми само татко,но...един ден се позвъни на вратата.Баща ми отвори вратата.Забави се...Когато отидох да видя какво става намерих само главата му и голямо червено петно на пода.От този ден нататък разбрах,че вече съм сам сама в този голям свят.Обещах си и да открия виновника за всичко това.Прекарах няколко месеца в това да разбера кой е причинил всичко това не само на мен,но и на семейството ми.Бях едва на тринадесет.От тогава ме гледаше леля ми,но по-скоро толкова колкото да съм жива.През първите две години ме бе отписала от академията за обучение,защото нямаше необходими средства и ме премести в обикновено училище.Всеки божи ден ходех и плаках на гроба на семейството ми.Но след това се съвзех и реших да спра да гледам назад.Както казах леля ми не ме гледаше особено много,за това се случиха и някои други неща. Първото беше, че се изнесох от тази дупка,в която уж живеехме,още на 16 години.Тя дори не забеляза,но за нея е нормално.Започнах да живея в един хотел.Изкарвах пари с творчеството си и по точно не пеене,за рисуване.След смъртта на майка ми и баща ми се отказах от всичко,което някога бях могла да правя.

7.Допълнително за героя:
# пие;рисува
# говори френски, немски;руски и английски;
# и не се заблуждавайте може да реди куп мили думи и да прави мили очички,но не иска.

Лик:
Никол Ривера Kristin-kreuk-300x240
kristin kreuk
Nicole.
Nicole.
faster than a speeding bullet

faster than a speeding bullet

Брой мнения : 26
Money : 138
Join date : 16.08.2013
Местожителство : Vegas

http://dark-town-rpg.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Никол Ривера Empty Re: Никол Ривера

Писане by Tianna Kendell. Пет Авг 16, 2013 7:17 am

Добре дошла! Smile
Tianna Kendell.
Tianna Kendell.
Funny you're the broken one, but I'm the only one who needed saving.

Funny you're the broken one, but I'm the only one who needed saving.

Брой мнения : 204
Money : 1965
Join date : 22.07.2013

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите